Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

hacken legpress

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Stehna, zadek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JEDLA

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 11:29 pm    Předmět: hacken legpress Citovat

zdravím.mám takový dotaz.Bydlím v na vesnici.Takový typický český vidlákov. Máme takovou malo posilovnu.Jsou tam všechny různé přístroje. Chybí tam pouze jedinej stroj a to je legpress. Legpress býval (když sem bydlel ve městě) můj nejoblíbenější stroj. Jezdím ho ted na hacken stroji.Lehnu si na tu kovovou desku na které normálně stojí lidé Dám si tam 50 Kg a ještě si tam sedne můj kamarád.Vadí hodně že netlačím celou plochou chodidla.Díky za radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 12:47 am    Předmět: Citovat

Jo jo, šikmý legpress tak úžasně působí na ega cvičenců... :)

Teoreticky to tak můžeš nahradit, ale pokud je chodidlo opřeno nějak nerovnoměrně, mohlo by po nějaké době dojít ke zhroucení klenby chodidla. Nemluvě o sklouznutí nohy, pak by mohlo dojít i ke zranění. Ale neviděl jsem to konkrétně, takže to je akademická diskuze.

Teď ale počítej se mnou - hacken základ cca 20 kg, náklad 50 a kámoš třeba 80. [b]Vše dohromady 150 kg[/b]. To vypadá dobře že ?

[b]Kulový s přehazovačkou[/b] - pokud je hacken pod úhlem kolem 45 stupňů tak výsledek dělíš 2 a vychází [b]"úctyhodných" 75 kg[/b]. Pokud je trochu více kolmo tak a? nežeru možná nějakých 80 až 90 kg.

Raděj dělej normální dřepy a pak třeba ten hacken a uděláš mnohem lépe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Stehna, zadek Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: