Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zhubnout, a zeštíhlet nohy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michelle.I

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:33 pm    Předmět: Zhubnout, a zeštíhlet nohy Citovat

Dobrý den. Mám problém s tím, že mám docela tlusté lýtka. nevím přesně jak postupovat , aby se mi lýtka zeštíhlila. měřím 172cm a vážím 57,5.Jestli jsou nějaé efektivní cviky na celé nohy aby byly silné, ale bez tuku. A za jak dlouho pokud se pilně cvičí a zdravě jí jsou vidět výsledky. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Otázka je, co jsou to tlustá lýtka. Aspoň si je změř a zrovna tak i stehno. Další věc je, jestli jsou svalnatá nebo zatučnělá a nebo zalitá vodou. Pokud jsou tvořena svaly, tak lehce procvičovat s vlastní váhou a především je dobře protahovat strečinkem. Pokud jsou zatučnělá, tak cviky najdeš na www.cviky.cz . Vyber si 2 a cvič je ve 3 sériích v 15 až 20 opakováních. Při poctivém tréninku by po měsíci měly být již nějaké výsledky vidět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michelle.I

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

děkuji za odpověď. přez lýtko mám 37cm a přez stehno mám 53. Ještě jste nenapsal co dělat kdyby jsem to měla zavodněný? Po tom cvičení ty lýtka zhubnou??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

Takhle od oka bych tipl, že budeš mít lýtka spíše svalnatější, možná i trochu zatáhlá vodou. Cvič kompletně nohy a na lýtka se příliš nespecializuj, občas je procvič výpony v stoji s vlastní váhou a pravidelně je protahuj strečinkem. Pravidelné cvičení je zároveň bude pomáhat odvodnit. O tom, že je důležité dodržovat rozumný pitný režim se snad ani nemusím příliš rozepisovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: