Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výrazně vystupující žíly

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Přibírání, objem, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Effelein

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 7:39 am    Předmět: Výrazně vystupující žíly Citovat

Ahoj Rotore, potřebuju osvětlit.
Asi dva měsíce cvičím 3× týdně ve fitku. Začla jsem, jak jinak, po dlouhé pauze jakéhokoli kamarádství se sportem a mmj. zjistila, jak moc mi chyběl.
Kámen úrazu tkví v tom, že i když pracuju relativně s nízkýma váhama, krom svalů se rýsují také žíly. Ty mi byly při mé konstituci vždycky nějak vidět, ale teď je to docela nehezké. Na rukou, ale také na nohou. Chápu správně, že se tělo potřebuje logicky zásobovat větším množstvím kyslíku, když rostou svaly. Pak jsem viděla jeden plakát propagující nějaké ty fit-doplnky, na němž se zuřivě usmíval nějaký vytrénovaný mistr posetý žilama:) tak to byl moment, kdy jsem se vážně zamyslela nad jogou:) nemůže to ale být třeba problém s oběhem? co myslíš? dík za rady. Eva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Žilnatost je daná z největší části geneticky, další ovlivnění je vrstvou podkožního tuku a třetí typem stravování. Čím více sacharidů ve stravě, tím více jdou vidět. V neposlední řadě je ovlivněna typem tréninku - u vysokých počtů opakování a sérií se žilnatost opět zvýrazňuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Přibírání, objem, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: