Obsah fra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvièení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Výraznì vystupující žíly

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra forum.cviky.info -> Pøibírání, objem, výživa
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Effelein

Zaloen: 14.1.2007
Pspvky: 23
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: t kvten 16, 2013 7:39 am    Pedmt: Výraznì vystupující žíly Citovat

Ahoj Rotore, potøebuju osvìtlit.
Asi dva mìsíce cvièím 3× týdnì ve fitku. Zaèla jsem, jak jinak, po dlouhé pauze jakéhokoli kamarádství se sportem a mmj. zjistila, jak moc mi chybìl.
Kámen úrazu tkví v tom, že i když pracuju relativnì s nízkýma váhama, krom svalù se rýsují také žíly. Ty mi byly pøi mé konstituci vždycky nìjak vidìt, ale teï je to docela nehezké. Na rukou, ale také na nohou. Chápu správnì, že se tìlo potøebuje logicky zásobovat vìtším množstvím kyslíku, když rostou svaly. Pak jsem vidìla jeden plakát propagující nìjaké ty fit-doplnky, na nìmž se zuøivì usmíval nìjaký vytrénovaný mistr posetý žilama:) tak to byl moment, kdy jsem se vážnì zamyslela nad jogou:) nemùže to ale být tøeba problém s obìhem? co myslíš? dík za rady. Eva
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
rotor
Site Admin

Zaloen: 6.6.2006
Pspvky: 276
Bydlit: Jáchymov

PspvekZaslal: po kvten 20, 2013 1:03 pm    Pedmt: Citovat

Žilnatost je daná z nejvìtší èásti geneticky, další ovlivnìní je vrstvou podkožního tuku a tøetí typem stravování. Èím více sacharidù ve stravì, tím více jdou vidìt. V neposlední øadì je ovlivnìna typem tréninku - u vysokých poètù opakování a sérií se žilnatost opìt zvýrazòuje.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra forum.cviky.info -> Pøibírání, objem, výživa asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.