Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Můžu i já se sebou něco udělat?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bdfgg

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:46 pm    Předmět: Můžu i já se sebou něco udělat? Citovat

Ahoj,
po dlouhém rozhodování jsem si nakonec koupila domů posilovací lavici a dvě dvoukilové jednoručky. Ale nastal u mě problém, protože jsem nikdy ve fitku nebyla, jak na tom cvičit. Před pěti lety jsem přestala hrát tenis..a to se na mně dost projevilo. Hlavně v oblastech břicha a stehen. No abych pravdu řekla, v plavkách si připadám jak buřt :? . Chtěla bych poradit, jak cvičit, aby se do léta dostavili výsledky. Je mi 20, 173cm, 75kg. A téměř bez svalové hmoty. Prosím o radu. Děkuji za každou radu :wink:
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Základní tréninkový plán najdeš na http://pcgym.cz/odhlavy3.htm

Dvoukilové činky ti ale na dlouho nevydrží, to je i pro ženu málo. Na začátek by to chtělo činky alespoň do 10 kg.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bdfgg

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 10:42 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si navrhla takový malý tréninkový pláneček :). na břicho dělám převážně sedy lehy...vždycky tak patnáct ve třech seriích, na nohy výpady a dřepy a ruce se snažim zkrášlit s činkami a cviky s nima. Asi to neni příliš...ale snad lepší než nic :? . Doufám, že mi to pomůže...aspoň trošku :). Cvičim ráno, odpoledné tak dvacet minutek na rotopedu a večer zase to, co ráno. Tak uvidím uvidím. Myslíte, že mám aspoň malý šanci na úspěch?
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Šance je vždy, ale chce to nějaký smysluplný plán a ten dodržovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bdfgg

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Pročetla jsem si "tréninkový plán pro začátečníky" a pokud maličko pozměním cviky,pro které jsou třeba přístroje něčím obdobným, tak snad se dílo zadaří. Když už jsem investovala do té lavice, tak a? se mi to vrátí :) !!
bdfgg

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:23 pm    Předmět: Citovat

myslela jsem spíš posilovací stroje, než přístroje :D
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:35 pm    Předmět: Citovat

[quote="bdfgg"]Pročetla jsem si "tréninkový plán pro začátečníky" a pokud maličko pozměním cviky,pro které jsou třeba přístroje něčím obdobným, tak snad se dílo zadaří. Když už jsem investovala do té lavice, tak a? se mi to vrátí :) !![/quote]

Přesně tak, zaměň cvik, na který nemáš zařízení, cvikem na stejnou partii, který se v tvých podmínkách dá provádět...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: