Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zhubnout/Vyrýsovat

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JanMalek

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:04 pm    Předmět: Zhubnout/Vyrýsovat Citovat

Ahoj,

vím, že podobných témat a všeho je tu hodně, ale stejně jsem se rozhodl, že si založím svoje, protože sem si toho spoustu přečetl a už v tom mám lehce guláš.

Cvičím už cca 2 roky, s výsledky jsem celkem spokojený, ale teď jsem si dal cíl, že chci na léto vyrýsovat břicho. Nejsem tlustý, ani nijak silnější, prostě normál, akorát se mi drží tuk na břichu, kterého bych se rád zbavil. Řekl bych, že veškerej můj tuk je na břichu :D Už asi měsíc jedu rýsovačku, ale nějaký efekt to nemá. Cvičím 4x týdně:

Pondělí:
- Nohy, trapézy, břicho

Úterý:
- Prsa, triceps, břicho

Čtvrtek:
- Záda, biceps, břicho

Pátek:
- Ramena, břicho

Mimo to hodně sportuji. Přibližně 3x týdně chodím běhat (cca. pokaždé 5km), 1-2x týdně jdu hrát squash a 1-2x týdně chodím plavat na bazén. K tomu chodím 1x týdně ještě na fitbox.

Hodně lidí mi říká, že jsem hubenej atd, ale nikdo mě neviděl bez trika, takže neví, co se mi pod trikem schovává za špíčky, kterých bych se rád zbavil. Zdá se mi, že sportuju až moc a pořád a pořád ten tuk z břicha nejde pryč. Stravu se už cca. měsíc snažím dodržovat, omezil jsem na minimum tuk a sladkosti. Maso jím pouze hovězí, kuřecí a ryby. Vepřovému se vyhýbám. Zeleninu jím hodně, ovoce jen dopoledne. Různé sacharidy (musli tyčinky, jogurty, ovoce) se snažím jíst jen do tří hodin. V neděli jsem si na squashi poranil rameno, tak mám od cvičení týden pauzu, zdálo se mi, že i po měsíci neustáleho cvičení, běhání a všeho(vůbec sem se nezastavil, za den třeba i 3 aktivity) se mé tělo hodně unavilo, takže sem si řekl, že tahle pauza mi jen pomůže. Od pondělí chci najet na starej režim, sporotvat dál a snažit se můj cíl splnit. Myslím si ale, že někde dělám chybu, protože o to břicho jsem se už pokoušel i minulé léto a nějak se mi to nepovedlo(Nevěnoval jsem se tomu ale tolik, jako teď). Tento rok to chci ale dokázat a důvod založení tohoto téma je, jestli by mi z Vás nemohl někdo pomoct. Byl bych moc moc rád, kdyby mi někdo dal nějakou osobní radu, nebo cokoliv, co mi pomůže mít aspoň trochu vyrýsované břicho a v létě se nestydět sundat triko. Je mi 18 let, měřím 181 cm a vážím 73kg. Děkuji předem. Ještě bych doplnil, že po fitku jdu většinou vždy běhat, jeslti tohle není třeba špatně nebo tak. Kdyby jste potřebovali více informací, klidně dopíšu. Ještě jednou DĚKUJI.

Ještě jedna věc:

Nedávno jsem si objednal tyto věci:
http://obchod.ronnie.cz/s-2784-syne-thermogenic-fat-burner.html
http://obchod.ronnie.cz/s-2783-coffy-stimulant-200-mg.html

tak snad to není zbytečné :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Cvičením uděláš sice reliéf ale stravou ho zviditelníš. Ve stravě budou, obávám se, největší rezervy.

Na břicho je třeba zařadit i cviky proti zátěži a většinou nemá velký smysl honit ho velkými počty opakování.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JanMalek

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

stravování není taky myslím tak strašný.

06:30
- ovesná kaše express (emco)

09:50
- banán / jogurt / racio jogurtové chlebíčky

10:40
- přesnídávka

12:30
- kuřecí maso s rýží / hovězí s bramborama

15:30
- bílej jogurt s marmeládou a bebe sušenky

18:00
- racio chleba se šunkou, paprikou a okurkou

20:30
- vejce / tuňák / tvaroh

Je tu něco zle? Tohle je tak přibližně můj denní jídelníček. Břicho cvičím 4x týdně, většinou dva cviky (superserie) když 10x na žebřinách krčím nohy nahoru a hned potom jedu 20x to, že stahuji kladku k břichu.

Prosím o další rady, děkuji :)
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 5:00 pm    Předmět: Citovat

No, nic ve zlém, to je tak jídelníček pro holku. :wink:

Chce to víc masa, méně racio chlebů a sušenek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JanMalek

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

A kdy pridat maso? Na obed mam pokazde, na veceri tunak nebo vejce. Mam pridat maso i v dobe svaciny?
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

Najdi si na netu nějakou výživovou kalkulačku a pár dní po sobě si spočítej příjem jednotlivých složek stravy.

Za den máš mít tři hlavní jídla - snídaně, oběd, večeře. Abych řekl pravdu snídaně a večeře se mi vůbec nelíbí.
JanMalek

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

Co se ti na večeři nelíbí? Však tuňák není špatnej, ne?:)
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 3:35 pm    Předmět: Citovat

Večeře máš ošizené, měly by vypadat minimálně podobně jako oběd.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: