Obsah fra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvièení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Pupek

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra forum.cviky.info -> Bøicho, pas
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
corniis

Zaloen: 9.12.2011
Pspvky: 1

PspvekZaslal: p prosinec 09, 2011 12:22 am    Pedmt: Pupek Citovat

Ahojte.

Mìl bych menší dotaz, protože si sám asi nevím rady.
Jedenáct let jsem hrál volejbal, jako dìcko jsem dìlal gymnastiku, jezdil na kole, tanèil, blbnul a tak dále. V sedmnácti jsem vypadal takhle - [url]http://img847.imageshack.us/img847/4954/beznzvu1az.jpg[/url].

Prakticky nikdy jsem neposiloval, nevím co je to poøádný stretching, protože jsem vlastnì jenom poøád skákal do výšky za balonem, nièil si kolena a ostatní klouby a tak dále. Bohužel ke konci školy pøibývalo rùzných situací, které mì nakonec donutily seknout se sportem, hlavnì taky kvùli slabých kostí, neustálých vymknutých kotníkù, aj. Dneska mi je 20. Psychické problémy a hlavnì pak neustálé sezení v práci od nevidím do nevidím ze mì udìlaly tohle - [url]http://img685.imageshack.us/img685/6636/beznzvu2c.jpg[/url] a rád bych to zmìnil zas zpìt.
Bohužel si vùbec nevím rady, na volejbal není èas ani chu, obèas se to snažím kompenzovat plaváním, což mì hodnì baví, v posledním týdnu jsem se zas vrhnul na tanèení, kdy prakticky tøi hodiny v kuse - dennì - poskakuju, protahuju se, hýbu celým tìlem, opakovanì dìlám zkracovaèky, ale tak nìjak nepoznávám rozdíl.

Asi to bude prvnì tukem, co se mi tam, sviòák, usadil, a proto bych potøeboval poradit. Co se týèe jídelníèku, v tom jsem taky solidnì pozadu. Posilovny mì neberou a nikdy nebraly, spíše dávám pøednost pøirozenému pohybu, hlavnì tomu tanci a plavání, kdy nemusím dìlat poøád jednu vìc dokola.

Budu rád za jakékoli rady.

Moc díky pøedem!
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
rotor
Site Admin

Zaloen: 6.6.2006
Pspvky: 276
Bydlit: Jáchymov

PspvekZaslal: po prosinec 12, 2011 6:26 pm    Pedmt: Citovat

Probìhni si fórum, topiky okolo hubnutí. Bez úpravy stravy to nepùjde. Na konkrétní dotazy je pak možné konkrétnì odppovìdìt.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra forum.cviky.info -> Bøicho, pas asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.