Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přibrání objemu tricepsu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Triceps
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalaz

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:51 pm    Předmět: přibrání objemu tricepsu Citovat

dobrý den, chci se zeptat jak správně procvičit triceps, jen se chci vlastně ujistit... do posilovny chodim už půl roku, výsledky jsou již znát, poslední dobou jsem začal objemovy trening, trenuji 4-5týdně a jednu více sérií se středním množstvím opakování (na velke partie 10 opakovani a na male 7).

Jádro problému je že moje nejméně oblibena partie je triceps, záda.
Triceps jezdím kliky na bradlech, cvik mě VŽDY velmi vyčerpá, techniku mám myslím fajn ale nikdy se mi triceps nenapumuje a neztvrdne jak například když cvičím biceps. Je to špatně? Anebo je to běžné? Každopadně jezdím potom ještě stahovani kladky na triceps a tam už cítím tento sval hodně moc ...

Záda byli vždy kamenem úrazu, snažím se jezdit stahovani kladky na hrudník a přítahy činky v předklonu - s tímto cvikem jsem ve velkém nepřátelství protože mě z toho dycky bolí biceps a záda tedy taky, ale nestává se mi že bych další den ráno cítil záda (třeba po tréningu prsou cítím hruník skoro dva dny dále) ale záda necítím skoro nikdy tolik....

Máte prosím nějáké rady jak vylepšit OBJEMOVY trening ZAD a TRICEPSU?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalaz

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:53 pm    Předmět: papání Citovat

jinak papám 6krát denně hafo rýže a masa... + sachariďáky a hodně fakt moc jím, takže strava OK :P to mě dycky v práci říkají že žeru jak tank :lol:
kalaz

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:55 pm    Předmět: Citovat

a je to dobře jezdit na objem 5 sérií 7 opakovani? na tricepsM
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:21 am    Předmět: Citovat

Napumpování resp. jeho nepřítomnost ještě nemusí znamenat dobré či špatné procvičení svalu.

Kliky na bradlech jsou teoreticky v pořádku, ale pokud máš v tréninku benč tak bych asi volil něco více izolované (kliky s vnitřním úchopem nebo nějaký franc. tlak a pak klidně tu kladku).

Počet sérií je individuální, já osobně nemám rád monotónní trénink tak dělám cca 3 série (nepočítám rozcvičovací série) jednoho cviku.

Co se týče opakování, na mne funguje i u tricepsu a bicepsu spíše kolem 10 opakování, ale je třeba to zkoušet a sledovat výsledky.

Po půl roce cvičení bych se držel spíše 4 posilovacích tréninků v týdnu.

Pokud u přítahů v předklonu cítíš spíše bicepsy tak trochu zaexperimentuj s úchopem, případně zkus tahat více na břicho nebo pokud se nepodaří bicepsy eliminovat tak raději změň cvik.

Naposledy upravil rotor dne po říjen 30, 2006 9:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tryggve

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:13 am    Předmět: Citovat

Kalaz: jsi jeste zacatecnik, takze pro tebe by byl nejlepsi nejaky typ kruhoveho treninku. Jestli necitis napumpovani, pak to urcite neni spatne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kalaz

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:55 pm    Předmět: trygg Citovat

dík za rady....

triggve, kruhovy trening nejezdím, musel bych v posilovně být 3 hodiny abych to zvladl a nevím jak si představuješ jet kruhovy trening když po odcvičeni nohou např. sem tak zničenej že na nějakej bench fakt nemam pomyšleni....
Tryggve

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

na kruhovy trenink ti staci klidne 45 minut i min. Ale nevim, co si ty pod nim predstavujes.... A pak je mi taky zahadou, proc chces nicit nohy???

btw dneska jsem po drepech jel prave bench press :wink:
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Triceps Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: