Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zhubnot paže

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sany

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 2:33 pm    Předmět: zhubnot paže Citovat

Ahoj chtěla bych poradit s nějakými cviky na paže. Postavu mám docela normální ale v místě kde by měl být triceps nebo spíš štíhlá holčičí ruka mám poněkud větší obvod. Možná je to tím že jsem jsem dřív sportovala ( hod koulí, atletika ). Prostě mít hezký tričko bez rukávů je pro mě pocit útrpný :cry: . Chi mít štíhlé, zarýsované holčičí paže, teda pokud to půjde. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Větší obvod... to je velmi vyčerpávající popis :(
Jak máme vědět, čím je ten obvod tvořen, jsou to svaly, nebo tuky. Je vidět náznaky svalů???

Rada pro všechny, pokud se chcete dočkat rady, musíte podat alespoň nějaké informace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sany

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:45 pm    Předmět: Citovat

No řekla bych že je to tak napůl. Když zatnu svaly tak to jde vidět, ale na dotek a pohled jsou to spíš špeky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Jestli hodláš cvičit ve fitu, tak na cviky.cz si najdeš 2 + 2 cviky na triceps a biceps a cvič je ve cca 3 sériích po 15 až 20 opakováních. Ale samozřejmě je potřeba cvičit celého člověka a ne jen problémové partie.

Pokud chceš cvičit doma, tak inspiraci můžeš hledat zde - http://forum.cviky.info/viewtopic.php?t=46
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: