Obsah fóra forum.cviky.info forum.cviky.info
Fórum nejen o cvičení.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Postava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michelle.I

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 7:32 pm    Předmět: Postava Citovat

Ahoj. Je možné když mám statnější dolní polovinu těla zhubnout tak, aby to bylo poznat??Nejsem nějak tlustá, ale moje nohy nejsou zrovna hubené. Je to pravda, že záleží na stavbě těla?? Nebo se dá cvičením dosáhnout všeho. Moc díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

Všeho dosáhnout se nedá ale hodně určitě ano... Na stavbě těla sice záleží, ale pokud se jedná o uložený tuk, lze cvičením a stravou dělat téměř divy. Chce to ovšem hodně píle a soustavnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michelle.I

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Mě se zdá, že moc tuku zase nemám.Ale nevím jaké cviky by ty svaly nějak prodloužily a ne moc tvarovaly.
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

Něco už jsme spolu probírali
http://forum.cviky.info/viewtopic.php?t=50&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Stále platí co jsem napsal. A jestli se ti zdá 53 cm přes stehno hodně, tak nevím, co bys chtěla na něm ještě hubnout. Spíše bys potřebovala cvičit komplexně celé tělo, aby se dorovnal slabší vršek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michelle.I

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 10:56 am    Předmět: Citovat

Já vím, že jsme se o tom bavily, ale pořád se mi zdá,že mám ty nohy hrozně silný a hlavně ty lýtka.
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Jenom se o tom bavit asi stačit nebude.
michelle.I

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak to mi je jasný. Tak 2x týdně cvičím tak kolem hodiny. a každý den kalanetiku asi půl hodiny. Zdravě jím...
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Potom už nezbývá než hodně trpělivosti a dbát o celkový vyvážený rozvoj postavy. Jestli chceš, tak mi můžeš na pcgym.cz vyplnit vstupní dotazník pro tvorbu osobních plánů. Já se podívám, jak to s tvou symetrií vypadá - trénink ti nevytvořím, tudíž to budeš mít zdarma.
rotor
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Takže je to Michelle přesně tak, jak jsem si myslil. Můžeš být úplně v klidu a začni svá lýtka mít ráda. Jen tak mimochodem, máš už pod váhu (tvá optimální je okolo 60 kg).
Ta kila, co ti chybí by měla být rozmístěna na horní části těla. Proto se ti normální nohy (spíše hodně štíhlé) zdají proti slabému vršku silné. Pokud v téhle fázi zaměříš trénink jen na nohy, budeš tu disproporci ještě zvyšovat. Jak jsem již řekl, je třeba cvičit celého člověka a pokusit se přibrat na trupu trochu svalů.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra forum.cviky.info -> Hubnutí, rýsování, výživa Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: